28.mart 2019. Mi u Kulturnom centru Zrenjanina

28.mart 2019. Mi u Kulturnom centru Zrenjanina

Učenici našeg Doma održali su Revijalnu priredbu za roditelje i saradnike. Pre samog programa goste je pozdravio direktor gospodin Dobrica Brdarić.

Na priredbi je izveden kulturno-umetnički program sa kojim je naša ustanova nastupala na Kulturno-umetničkoj domijadi u Apatnu koja je održana 23. marta 2019. godine u Apatinu.

Pored priredbe, gosti su imali mogućnost da pogledaju i radove likovne, keramičarske i novinarske sekcije.

Priredbu su osmislili vaspitači Ćirić Olivera, Rebić Slađana,Tomović Ljiljana, Stojanović Radmila, Providžalo Jovanka, Prodanov Bisera, Pašćan Sonja, Solomun Jovana, Krža Radivoj i Šrajer Nada uz svesrdnu pomoć operatera Bojane Pašić i članova informatičke sekcije Jokić Mileta, Zonai Anabele i Dori Zorana.

Učestvovali su sledeći učenici:voditelji su bili Đuričić Tamara i Nemčević Stefan, recitovale su Diklić Dunja i Popović Jasna, svoje stihove čitale Milić Tamara, Aracki Jasena, Pejović Nikolina i Stanojčić Emilija, polularnu muziku izveli Svetlik Gabriela i David I Stanojčić Emilija, crtice iz domskog života predstavili Zonai Anabela i Arađanin Radovan, glumili Beljin Nebojša, Anđelić Jovan, Došenović Lazar, Vasković Dejan, Zarić Ivana, Diklić Dunja, Gajdoš Sanja i Šimon Filip. Sjajnu tačku folklora izveli Adamović Ivana, Trifić Vuk, Stojaković Aleksandra,Ćaćić Marko, Topić Dragana, Nikolić Vukašin, Bah Ester, Postolović Uroš, Lončina Đurđina, Ilić Milica, Postolović Luka, Jovanov Slavica, Cap Ivana, Miladinov Mihajlo i Živanov Jelena.

Moderan ples plesale Zekonja Staša, Buljin Ivona, Jevremović Gordana i Nakić Lidija.

Kompoziciju na harmonici odsvirao Tornjoš Martin.

Etno muziku izvele Pejački Brankica, Pejački Jovana i Adamović Ivana.

IZLOŽBA

Izloženi likovni radovi Pejović Jelene, Pejović Nikoline, Dudok Vinone, Zlatar Andreje, Kalaković Nemanje, Gajdoš Martine i Gajdoš Sanje,

radovi digitalne fotografije Dudok Vinone,

keramičarski radovi Strainov Jovane, Jokić Mileta, Đuričić Tamare, Zekonja Staše, Rosić Jovane,Jevremović Gordane i Ćurčić Marije

Izložbu postavljali Strainov Jovana, Rosić Jovana, Zlatar Andreja, Đuričić Tamara i Pejović Jelena.