23.05.2019. Info dan “Izaberi svoju budućnost”

23.05.2019. Info dan “Izaberi svoju budućnost”

Kancelarija za mlade pod pokroviteljstvom Pokrajinskog sekretarijata za sport i omladinu organizovala je INFO DAN „Izaberi svoju budućnost“.

Učenicima osmih razreda O.Š.“Sveti Sava“ u Žitištu, predstavile su se srednje škole: HPTŠ „Uroš Predić“, Elektrotehnička i građevinska škola „Nikola Tesla“, Poljoprivredna škola, Zrenjaninska gimnazija i Srednja škola „Đura Jakšić“ iz Srpske Crnje.

Na promociji se predstavila i naša ustanova, kao mogući izbor učenicima koji ne žele da svoje školovanje provedu u putovanju već da postanu stanari našeg doma.

Pored štanda na kom smo imali  veliki spektar promotivnog materijala, video prezentacije, časopisa, flajera, našu ustanovu su u najboljem svetlu predstavili učenici: Vasković Dejan i Jokić Mile koji su kroz priču  osmacima približili život naših učenika u domu. Prilikom predstavnjanja, pridružili su nam se naši učenici Sabo Aleksandar i  Trkulja Milica.