НА 25. СПОРТСКИМ СУСРЕТИМА ДОМОВА УЧЕНИКА СРЕДЊИХ ШКОЛА ВОЈВОДИНЕ СРЕМСКА МИТРОВИЦА Дом ученика Зрењанин ЈЕ ВИЦЕШАМПИОН У УКУПНОМ ПЛАСМАНУ

Спортска покрајинска домијада

СЈАЈНИ РЕЗУЛТАТИ ОСТВАРЕНИ У СРЕМСКОЈ МИТРОВИЦИ!

У Сремској Митровици су 09. априла 2022. године одржани 25. спортски сусрети домова ученика средњих школа Војводине.
За наш дом веома успешни као и културно-уметничка домијада у Апатину.
Иако су припреме биле веома кратке то није сметало да се брзо и успешно организујемо у готово свим спортским дисциплинама. Воље и мотивације није недостајало. За многе ученике било је ово прво искуство такмичења и дружења на домијади.
Наш Дом је учествовао у 5 спортских дисциплина:
Мали фудбал момци екипа у стаставу: Лука Врачев, Никола Радин, Никола Таталовић, Душко Галат, Димитрије Петков, Никола Милић, Јожеф Молнар и Светозар Ђурђулов, под вођством стручног сарадника – психолога Наде Шрајер.
Мали фудбал девојке екипа у саставу: Јована Торачки, Сања Сивачки, Милица Шаиновић, Светлана Милошевић, Милана Рутонић, Милана Јерковић, Мирјана Лудошки и Ирина Шерегељ, под вођством стручног сарадника – психолога Наде Шрајер.
Кошарка момци екипа у саставу: Никола Ковачевић, Лука Постоловић, Станко Ћулум, Милош Милосављевић, Виктор Шите, Борис Гуран, Михаило Кнежевић, под вођством васпитача Бранислава Крже.
Кошарка девојке екипа у саставу: Анђела Бунић, Милица Бунић, Нада Миленковић, Маријана Маринковић, Леа Сомборски, Маја Резнић, Милица Комненовић, под вођством васпитачице Биљане Дринић.
Одбојка момци екипа у саставу: Јован Богдановић, Алекса Геновски, Јанко Радан, Михаел Бачур, Ненад Благојевић, Алекса Бодирожа и Вукашин Николић, под вођством васпитачице Јованке Провиџало.
Одбојка девојке екипа у саставу: Андреа Ђенић, Невена Симовић, Анђела Јолић, Андреа Такач, Милена Коровљев, Милана Тадић, Татјана Станојев и Милица Медић, под вођством васпитачице Јованке Провиџало.
Стони тенис екипно мушки: Никола Радијевац, Норберт Шпачек и Саша Рохарик под вођством васпитачице Иване Старчевић
Стони тенис екипно девојке: Јована Козарски, Ксенија Срдановић и Хана Хавела под вођством васпитачице Бисере Проданов.
Стрељаштво екипно момци: Давид Вађина, Александар Ковачевић и Владимир Томић под вођством васпитача Горана Петковића.
Стрељаштво екипно девојке: Злата Газивода, Марија Супек и Викторија Колчик под вођством васпитача Горана Петковића.

Све похвале и за наше фотографе Данијела Џамбаса и Анђелу Ралбовски који су забележили најдивније тренутке такмичења.

НАШИ НАЈБОЉИ ТИМОВИ ОСТВАРИЛИ СУ СЛЕДЕЋИ ПЛАСМАН:
1. МЕСТО – ЕКИПНО СТРЕЉАШТВО И У МУШКОЈ И У ЖЕНСКОЈ КАТЕГОРИЈИ
1. МЕСТО – ПОЈЕДИНАЧНО СТРЕЉАШТВО Давид Вађина
1. МЕСТО – ЕКИПНО СТОНИ ТЕНИС ДЕВОЈКЕ
2. МЕСТО – КОШАРКА МОМЦИ И ДЕВОЈКЕ
2. МЕСТО – ПОЈЕДИНАЧНО СТОНИ ТЕНИС Никола Радијевац
3. МЕСТО – ОДБОЈКА МОМЦИ
3. МЕСТО – ФУДБАЛ ДЕВОЈКЕ
3. МЕСТО -СТРЕЉАШТВО ПОЈЕДИНАЧНО ДЕВОЈКЕ – Злата Газивода
Честитамо свим учесницима на коректној и фер борби на свим спортским борилиштима.

Нашим стонотенисеркама, стрелкињама и стрелцима, као и културно-уметничкој екипи желимо много успеха на Републичкој домијади која ће се одржати средином маја у Београду.
Спортска покрајинска домијада

СЈАЈНИ РЕЗУЛТАТИ ОСТВАРЕНИ У СРЕМСКОЈ МИТРОВИЦИ! У Сремској Митровици су 09. априла 2022. године одржани

Opširnije »