NOVOGODIŠNJA PRIREDBA 17.12.2019.

NOVOGODIŠNJA PRIREDBA 17.12.2019.

Organizovana je priredba povodom približavanja novogodišnjih praznika. Za tu priliku, vaspitačica Bisera Prodanov i vaspitačica Jovana Solomun organizovale su konkurs za “Najlepšu novogodišnju čestitku”. Uručene su nagrade – paketići.

Prvo mesto je osvojila Valentina Kolčik, drugo mesto pripalo je Supek Mariji, a treće plasirana je Šeregelj Irina.

Održan je i konkurs za najlepšu prezentaciju

osmišljen od strane vaspitačice Jelene Pujić

i vaspitačice Sonje Pašćan. Uručene su nagrade – paketići. Prvo mesto su osvojili Arađanin Radovan i Stojkov Milan, drugo mesto pripalo je: Džambas Danijelu i Marčetić Anabeli, a treće plasirani su Kolčik Viktorija, Marković Tamara, i Andrea Nađ. Pohvaljeni su Isailović Branislav, Kovar Marko i Nataroš Rade.

Nagrađeni su i radovi foto sekcije:

1.Mesto – Galić Tatjana

2.Mesto – Šijan Tara

3.Mesto – Džambas Danijel

Muzička sekcija – Pohvaljeni učenici:

1.Jokić Mile

2.Šimon Filip

3.Tornjoš Martin

4.Popović Marko

5.Petrović Mladen

6.Krstonošić Vlastimir

7.Privracki Jano

Najbolji Voditeljski par:

Nemčević Stefan i Popović Jasna

Najaktivniji učenik po učešću u sekcijama: fudbal, streljaštvo, moderan ples, likovna, keramičarska, novinarska je Andreja Zlatar

Proglašene su i najsređenije sobe u prvom polugodištu (Sobe:6,13.23,33,45,60,72,80).