MILICA KONDIĆ I JASNA POPOVIĆ POBEDILE NA ZONSKOJ SMOTRI RECITATORA

MILICA KONDIĆ I JASNA POPOVIĆ POBEDILE NA ZONSKOJ SMOTRI RECITATORA

07.04.2021.

SAVEZ UMETNIČKOG STVARALAŠTVA AMATERA VOJVODINE NOVI SAD, organizator smotre recitatora, javljajući rezultate Zonske smotre, obratio se putem elektronske pošte mentoru jedne škole i doma učenika, jedinim plasiranim sa područja naše opštine, u kategoriji recitatora srednjoškolskog uzrasta:
– Poštovani recitatori i mentori!
– Čestitamo na plasmanu na Pokrajinsku smotru recitatora „Pesniče naroda mog!“…

A pobednice su naše učenice druge i treće godine medicinske škole, vrlo uspešne u brojnim sekcijskim aktivnostima, Jasna Popović i Milica Kondić. Mentor im je Radmila Stojanović dugogodišnji uspešni rukovodilac recitatorske sekcije. Želimo im srećne pripreme i da ponove uspehe sa prethodnih smotri recitatora na Pokrajinskoj smotri u Sečnju, koja će biti održana krajem aprila meseca tekuće godine. Zainteresovani recitatori, pridružite se. Uprkos pandemiji uspevamo održavati kreativne aktivnosti, vežbati, takmičiti se… Sada, uglavnom virtuelno. Domu učenika čestitamo uspeh i još jednu značajnu pobedu.

R. V. S.