Cеминар за васпитаче у Митровици

Cеминар за васпитаче у Митровици

У петак,21.04.2023.године у Дому ученика Сремска Митровица одржан је акредитовани семинар “Унапређивање компетенција за професионални приступ пракси у домовима ученика”. Ова значајна едукација окупила је колеге васпитаче и стручне сараднике из Вршца, Шапца, Сомбора, Сремске Митровице и Зрењанина. Захваљујући реализаторкама семинара Марији Вукелић и Бранки Илић ова тешка тема, уз ред нових информација, ред дискусије, ред размене искустава и конкретних примера значајно је допринела јачању наших компетенција на плану сналажења са законском регулативом, организацијом рада,вођења документације. Свако од нас могао је да препозна своје добре стране и стране које је потребно развијати.

И наравно дружења, смеха, међусобне подршке није недостајало. Као и увек кад се окупе “домци”! Хвала Марији и Бранки за корисно потрошено време и домаћинима на сјајној организацији