06.11.2019. “DAN DOMA” UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA “ANGELINA KOJIĆ-GINA”

06.11.2019. “DAN DOMA” UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA “ANGELINA KOJIĆ-GINA”

Još jednom smo obeležili dan naše ustanove 6. Novembar.

Toga dana rođena je učiteljica Angelina Кojić-Gina čije ime nosi naša ustanova.

Кao i svake godine i ove godine povodom dana doma održani su sportski turniri, literarni i likovni konkurs, kao i konkurs digitalne fotografije,priredba i izložba učeničkih radova.Sportske turnire su organizovali vaspitači:Bakoš Mikloš,Đermanović Mirjana,Кrža Branislav,Ćirić Olivera,Pujić Jelena,Petković Goran i Providžalo Jovanka.

Likovni,literarni i konkurs digitalne fotografije organizovale su vaspitačice Stojanović Radmila, Prodanov Bisera,Rebić Slađana i Đermanović Mirjana.

Najbolji na sportskim turnirima i umetničkim konkursima nagrađeni su majicama,čokoladama,diplomama i pohvalnicama.

Priredbu sa učenicima osmislile i realizovale Stojanović Radmila, Rebić Slađana,Providžalo Jovanka i Šrajer Nada.

Na početku priredbe goste iz domova Vojvodine i Srbije pozdravio je direktor naše ustanove Dobrica Brdarić.

Voditelji priredbe bili su učenici Popović Jasna i Nemčević Stefan, a u priredbi su učestvovali:Beljin Nebojša, Vinćilov Marija,Roharik Saša,Šimon Filip,Tornjoš Martin, Neda Darko,Žegarac Aleksandar,Palatinuš Robert, Aracki Jasena, Šijan Tara,Pejović Nikolina,Кondić Milica,Rutonić Marina.

СВЕТСКИ ДАН ШУМА!

Ученици еколошке секције подсетили су нас на још један од битних датума у еко календару,

Opširnije »