РЕПУБЛИЧКА СПОРТСКА И КУЛТУРНА ДОМИЈАДА – БЕОГРАД 2023!

Живот дома - АктуелноКултурна републичка домијадаСпортска републичка домијада

РЕПУБЛИЧКА СПОРТСКА И КУЛТУРНА ДОМИЈАДА – БЕОГРАД 2023!

JOШ ЈЕДАН УСПЕШАН ВИКЕНД ЗА НАШ ДОМ

Протеклог викенда, од 12.-14. маја 2023. године, одржана је у Београду Републичка домијада која окупља најбоље ученике средњошколских домова Републике Србије.
Наш дом представљали су: у литерарном стваралаштву ученица Тара Шијан, уз подршку васпитачица Радмиле Стојановић и Бисере Проданов, и женска стонотенисерска екипа коју су чиниле ученице Ксенија Срдановић, Хана Хавела и Дејана Лазаров под стручним водством васпитача Горана Петковића.
На нашу велику радост стонотенисерска екипа освојила је прво место у Републици. На тај начин Ксенија, Хана и Дејана наставиле су успешну победничку традицију наших ученица и ученика у овој спортској категорији.
Својим успехом допринеле су успешном наступу Војвођанског региона.

Срдачне честитке на учешћу и успеху  свим девојкама и васпитачима.

СВЕТСКИ ДАН ШУМА!

Ученици еколошке секције подсетили су нас на још један од битних датума у еко календару,

Opširnije »