ПОНОВО „РАДЕ“ СЕКЦИЈЕ У ДОМУ!

ПОНОВО „РАДЕ“ СЕКЦИЈЕ У ДОМУ!

После три године паузе из познатих епидемиолошких разлога ову школску годину почињемо као у стара добра времена.  Анкете су показале да су ученици веома заинтересовани за учешће у секцијама.  Културно-уметничке секције учествују у међудомским литерарним конкурсима и већ постижу запажене резултате, расписују се литерарни, ликовни и фотографски конкурси поводом Дана дома, фолклорна секција данас има свој први састанак, ту је и секција модерног плеса , караокесу „пробиле лед“ и  подигле позитивну атмосферу, уметничка радионица има фантастичне идеје за нове пројекте, новинарска секција зидним новинама обележава важне датуме у календару, стигао је позив и за учешће на Конкурсу за најбољи филм….

Спортске секције су кренуле са турнирима, одбојка, кошарка, фудбал, стрељаштво, стони тенис….

Прави домски живот се захуктава!