Конференција Васпитни рад у домовима ученика средњих школа Републике Србије 12 Врњачка Бања

У периоду од 06. до 09. октобра 2022. године у Врњачкој Бањи одржан је стручни скуп посвећен проблематици рада у домовима ученика средњих школа.

У формалном делу овог стручног скупа имали смо прилику да послушамо еминентне стручњаке, да сазнамо информације о новим акредитованим семинарима, али и да послушамо излагања  колега из ученичких домова.

Неформални део семинара био је такође врло занимљив јер је размена искуства у необавезним ћаскањима била подстицај за нове идеје.

Наш дом се представио презентацијом „Утицај музичке секције и караоке вечери на опште расположење ученика у дому“ коју је припремила васпитачица Јованка Провиџало,као и постером „Из моје супер канте“ који је представљао кратак извештај о нашем учешћу у регионалном еколошком пројекту који су осмислиле васпитачица Пашћан Соња и  стручни сарадник-психолог Нада Шрајер уз помоћ  Провиџало Јованке и Кржа Бранислава.

Било је лепо видети колеге из целе Србије после периода забране дружења и контаката

и наравно уживати у лепотама Врњачке Бање.