15. ZAVRŠNA IZLOŽBA UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA ” UMETNOST JE LEKOVITA”

Обавештења

15. ZAVRŠNA IZLOŽBA UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA ” UMETNOST JE LEKOVITA”

15. Završna izložba učenika srednjih škola

” Umetnost je lekovita”

11.06.2020. godina u izložbenom salonu Kulturnog centra Zrenjanina otvorena je 15. Završna izložba učenika srednjih škola.
Na izložbi se predstavljaju radovi učenika: HPTŠ “Uroš Predić”, Zrenjaninske gimnazije, Muzičke škole “Josif Marinković, Srednje poljoprivredne škole, ETŠ “Jovan Trajković”, Tehničke škole i sekcije keramike Doma učenika srednjih škola “Angelina Kojić – Gina”.

Izložbom se afirmiše likovno stvaralaštvo učenika srednjih škola. Na izložbi učestvuje oko 50 učenika-autora sa preko 120 radova koji su urađeni u različitim likovnim i umetničkim tehnikama.
Naš stručni saradnik i mentor učenika Jovana Solomun je sa velikim ponosom izložila radove naših učenika koji su nastali na veoma posećenim keramičarskim sekcijama.
Izložene radove možete pogledati u izložbenom salonu Kulturnog centra Zrenjanin.

Izložba je otvorena do 08. jula.