Dom učenika srednjih škola "Angelina Kojić – Gina", Zrenjanin

Домски еколози одговорили задатку “Моја мајица у новом руху”

Живот дома - Актуелно

Домски еколози одговорили задатку “Моја мајица у новом руху”

Домски еколози успешно су одрадили још један задатак о рециклажи у склопу регионалног еколошког пројекта „Из моје супер канте“.

Овај пут показали су своју креативност како стару одећу претворити у нешто корисно. Сви су имали корисне и занимљиве идеје да од старог направе нешто ново, чиме су одговорили на задатак „Моја мајица у новом руху“.

Посебно је занимљива идеја Андрије Јанковића да од својих старих мајица направи лопту за чувене Банатске шоре које се сваког лета одржавају у Томашевцу, селу одакле је Андрија. Поред Андријe Јанковић у задатку су учествовали Тара Шијан, Стефан Немчевић, Николина Радијевац, Марина Рађеновић, Валентина Рашков и Војислав Николин. Фотографије говоре саме за себе.

Живот дома - Актуелно

НОВОГОДИШЊА ЧАРОЛИЈА

Нашу прелепо окићену јелку, управа Дома употпунила је са новогодишњом поставком.  Хвала ученицима, васпитачима и

Opširnije »